Günümüzde kadınlar ve erkekler, dış görünüşlerini daha iyi bir hale getirmek için uzmanlardan hem etkili hem de güvenli tedavi yöntemleri beklemekteler. Bu tarz durumlarda, en iyi seçeneği bulmak için yapılan araştırmalar, bütün Radyo Frekans teknolojilerinin aynı seviyede olmadığını ortaya koyuyor. Bu yüzden insanlar, sıcaklık kontrolüyle, cildin bütünlüğünü koruyan sağlıklı tedavi yöntemlerinin önemini anlıyorlar. ATTIVA®’nın kesinliği sayesinde, doktorlar herhangi bir yara izi bırakmadan, vücut şekillendirme ve cilt sıklaştırma operasyonlarından en iyi sonuçları, en kısa sürede elde edebiliyorlar.

 

  • Daha önce sadece ameliyat yoluyla elde edilen sonuçları,minimal invaziv yöntemler kullanarak ortaya çıkarır.
  • Yüz germe, cilt sıklaştırma ve vücut şekillendirme konularında özgün bir yöntem.
  • Cildin yaşlanması ve gevşek hale gelmesine karşı yapılan tıbbi tedaviler konusunda yeni bir ölçüt.

Teknoloji

 

Oldukça hassas termal görüntüleme kameraları, vücut sıcaklığının kesin bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Güvenlik

ATTIVA® Endodermal RF®, hastanın sağlığını korumak için kanül üzerinde Çift Sıcaklık Kontrolcüsü dahil bir şekilde üretilmiştir. Buna ek olarak, dış sıcaklık kameraları sayesinde hastanın dokusunda bulunan probun sürekli bir şekilde izlemesi yapılırken, deri yüzeyinin sıcaklığı da kontrol edilebilmektedir. ATTIVA®’nınD.T.I Teknolojisi, yüz germe, vücut şekillendirme ve cilt sıklaştırma konusunda, olabildiğince minimal invaziv yöntemlerle, en uygun sonucu elde etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

Boyut: 39 cm x 21 cm x 10 cm

Ağırlık: 5.8 Kg

Ekran: Dokunmatik Ekran 10.4”

 

 

 

 

Hasta Kazanımları

Etkili ve Güvenilir Tedavi

 

Günümüzde insanlar, vücutlarının şeklini ve ciltlerini daha iyi bir duruma getirmek için, uzmanlardan etkili ve güvenilir tedavi yöntemleri beklemekteler. Dışsal tedavi yöntemlerinin, cilt problemlerini çözmede yetersiz kaldığının görülmesine ek olarak ameliyat korkusu, ameliyatsız tedavi yöntemlerinin ön plana çıkmasına sebebiyet vermiştir.

 

 

 

 Bana uygun bir yöntem mi?

AttivaD.T.I Teknolojisi, tek bir seansta, herhangi bir zaman kaybı yaşamadan ve ameliyata bağlı risklerin tehdidinde kalmadan, cildini pürüzsüzleştirmek ve kırışıklıklardan arındırmak isteyen herkese uygundur.

 

 

 

 

 

 Attiva tedavisi güvenilir mi?

D.T.I Teknolojisinin oldukça etkili ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Hastanın güvenliği, cihazda bulunan Çift Isı Kontrolcüsü sayesinde kontrol altına alınmıştır. Buna ek olarak, dış sıcaklık kameraları sayesinde hastanın dokusunda bulunan probun sürekli bir şekilde izlemesi yapılırken, deri yüzeyinin sıcaklığı da kontrol edilebilmektedir. İşlem boyunca, uzmanlar tüm parametreleri ve sonuçları izleyebilmektedir. 

img_divider

Neden Mayaform Medikal ?

Mayaform Medikal etik satış kurallarını ilke edinmiş, klinik deneyimli, teknik servis ve hizmet desteğinide birleştirdiği biz çözüm ortağıdır.

Farklıyız, çünkü;
İşimizi severek yapıyoruz. İnandığımız, sonucunu gördüğümüz, denediğimiz teknolojileri sizlere sunuyoruz.
Portföyümüze kazandırdığımız her yeni teknolojiyi sizlerle buluşturma isteği tüm Mayaform ekibini heyecanlandırıyor.
Farklı olanı ve daha iyiyi bulmak için sürekli araştırıyoruz.
Medikal estetik, kozmetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanında yeni olan ne varsa bunları takip edip sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bahane değil, çözüm üretiyoruz:
Sadece cihazı satana kadar değil sonuna kadar her konuda yanınızdayız. Klinik anlamdaki karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm üretiyoruz. Teknik destek konusunda 48 saat içerisinde müdahale 5 iş günü içerisinde çözüm garantisi veriyoruz.
10 yıldan daha fazla süren klinik işletmeciliği yapan iki doktor ve lazer konusunda çalışmış bir fizik mühendisi tarafından kurulmuştur. Profesyonel yöneticileri ve çalışanları olan bir medikal firmayız.
Ne istediğimizi iyi biliyoruz!  Won Technology ( Kore )
  Euromi ( Belçika )
  Brera ( İtalya )
  Bios ( İtalya)
 Mas Medical ( Kore )
  KASTNER ( Almanya )
  Boive Medikal( Amerika)
 Apolomed( Taiwan )

Mayaform firması medikal estetik sektöründe cihaz ve ekipman ithalatı gerçekleştiren bir firmadır. Firmamız 10 seneyi aşkın süredir var olan klinik tecrübemizin yarattığı kullanıcı beklentisini karşılama becerisi açısından son derece efektif ve sektörde oluşturduğu profesyonellik ve güvenilirlik anlayışının ortak paydasında sektörde hiç olmadığı kadar farklı ve memnuniyet odaklı bir anlayış hedeflemektedir.

Bu cihazla ilgileniyor musunuz?