Cellec: Leke & Vasküler Lezyonların Tedavisi
Cellec: Leke tedavisi & Vasküler Lezyonlar

Cellec
Cellec, photo-shower, cell toning ile hücresel etki ve yapılandırma ve vasküler lezyon ayarları ile yaşlanmayı geciktirici tedavilerde en yenilikçi IPL cihazıdır. 8 ayrı alt ve üst cut filtreleme ile çok özel cilt ve damar uygulamaları yapar.

TEDAVİ ALANLARI
Cilt Gençleştirme
Leke Tedavisi
Vasküler Lezyonlar
Epilasyon

“Cellec“ - en evrimsel IPL cihazı

Cellec, photo-shower, cell toning ile hücresel etki ve yapılandırma ve vasküler lezyon ayarları ile yaşlanmayı geciktirici tedavilerde en yenilikçi IPL cihazıdır.

Kısa Palsların Etkili Kullanımı

Tek pals'lı sabitlenmiş enerjiyi, yeniden bölerek oluşturulmuş birçok alt (mini) palsların uygulanmasıyla, çevredeki dokuda oluşabilecek gereksiz termal hasar oranında ve acı hissinde azalma sağlanır ve uygulamanın etkisi de arttırılır.

Cellec Resim 1

  • Cellec Cell Toning ayarı, melazma/gebelik lekesi ve PIH gibi pigment lezyonlarına güvenli bir şekilde uygulama yapmak için pals süresinde μs(mikro saniye) birimini esas almaktadır.
  • Diğer IPL teknikler milisaniye esaslı pals kullanırken, Cellec mikro saniye esasında ışın yaymaktadır. Böylece, ışık çevre bölgeleri değil tam olarak melanini hedefler ve melanin ısısını yükselterek yok eder. Sonuç olarak doku çevresi ve üst deri termal hasardan korunmuş olur.

Cellec teknolojisi

Cellec ısı kontrol sistemi ile size güvenli bir IPL tedavisi sunar.

Cell Toning ile Hücresel Etki ve Yapılandırma

Cellec Cell Toning seçeneği pals süresi için μs(mikro saniye) birimini kullanarak gebelik lekeleri ve PIH gibi pigment lezyonlarına güvenli bir tedavi uygulaması sağlar.

Cellec Resim 2

Photo Shower (Foto Duş)

Cellec ardı ardına dakikada 300 pals kullanmaktadır. Enerji salınımı dengeli ve stabil olduğundan daha seri zaman diliminde daha fazla palsın kullanılmasında bile bu uygulama birbirinin aynısı ışınlama sağlar.

Cellec Resim 3

Vasküler tedavi

Cut-on filtre vasküler/damar tedavileri için uygundur. oksihemoglobin emilim oranı yüksek, melanin emilim oranı düşük olduğundan istenmeyen olumsuz etkileri en az seviyeye indirir.

Özel Çiftli Filtre

  • Lezyon ve cilt tipine göre özel tedavi uygulamaları için çiftli filtre
  • 420(S)nm (420~600nm) ve 530(S)nm (530~600nm) çiftli filtreleme akne ve damar tedavilerinde azami verim alınmasını sağlarken, oksihemoglobin emilim oranının yüksek melanin emilim oranının da düşük olması yan etkileri de azaltmaktadır.
  • Bu çiftli filtreler sadece belirli dalga boyundan geçerler ve diğer alt ve üst dalga boylarını keserler.

Cellec Resim 3

Cellec Kan Koagülasyon Testi

530(s), 530, ve 560 lık filtreler ile enerji uygulandığında, en yüksek coagülasyon tepkisi 530(s) filtresi kullanıldığında elde edilmiştir ve gösterilmiştir. Yüksek oranda oksihemoglobin emilimi sırasıyla 530(s), 530 ve 560’lık filtrelerde daha güçlü tepkilerle elde edilmiştir.

Cellec Resim 5

Tedavi

Cellec Resim 6

Cellec Resim 6
 

img_divider

Neden Mayaform Medikal ?

Mayaform Medikal etik satış kurallarını ilke edinmiş, klinik deneyimli, teknik servis ve hizmet desteğinide birleştirdiği biz çözüm ortağıdır.

Farklıyız, çünkü;
İşimizi severek yapıyoruz. İnandığımız, sonucunu gördüğümüz, denediğimiz teknolojileri sizlere sunuyoruz.
Portföyümüze kazandırdığımız her yeni teknolojiyi sizlerle buluşturma isteği tüm Mayaform ekibini heyecanlandırıyor.
Farklı olanı ve daha iyiyi bulmak için sürekli araştırıyoruz.
Medikal estetik, kozmetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanında yeni olan ne varsa bunları takip edip sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bahane değil, çözüm üretiyoruz:
Sadece cihazı satana kadar değil sonuna kadar her konuda yanınızdayız. Klinik anlamdaki karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm üretiyoruz. Teknik destek konusunda 48 saat içerisinde müdahale 5 iş günü içerisinde çözüm garantisi veriyoruz.
10 yıldan daha fazla süren klinik işletmeciliği yapan iki doktor ve lazer konusunda çalışmış bir fizik mühendisi tarafından kurulmuştur. Profesyonel yöneticileri ve çalışanları olan bir medikal firmayız.
Ne istediğimizi iyi biliyoruz!  Won Technology ( Kore )
  Euromi ( Belçika )
  Brera ( İtalya )
  Bios ( İtalya)
 Mas Medical ( Kore )
  KASTNER ( Almanya )
  Boive Medikal( Amerika)
 Apolomed( Taiwan )

Mayaform firması medikal estetik sektöründe cihaz ve ekipman ithalatı gerçekleştiren bir firmadır. Firmamız 10 seneyi aşkın süredir var olan klinik tecrübemizin yarattığı kullanıcı beklentisini karşılama becerisi açısından son derece efektif ve sektörde oluşturduğu profesyonellik ve güvenilirlik anlayışının ortak paydasında sektörde hiç olmadığı kadar farklı ve memnuniyet odaklı bir anlayış hedeflemektedir.

Bu cihazla ilgileniyor musunuz?