Prensip
Dermatic basınçlı hava sistemi kullanılarak yüksek hızlı enjeksiyon sağlayan bir sistemdir. Bu özellik hastaya ağrısız tedavi olanağı sağlar.

Ağrısız Parametreler
Çok ince igneler kullanılması ve çok yüksek hızda (sıkıştırılmış hava ile verilen) epidermis içine enjeksiyon hasta için çok daha az agrılı bir tedavi olanagı saglamaktadır. Dermatic ile sıvının miktarı, enjeksiyon derinliği, enjeksiyon hızı kontrol edilebilir.
Cihaz, manuel veya otomatik modda kullanılabilir.
Tüm şırınga tiplerine uygundur.
Kateter (sonda) sıkılaştırma sistemi sayesinde ürün kaybı yaşanmaz.
Sıvı miktarını önceden istenen miktarda derinin içine ileten kilit sistemi içerir. İğnenin deri dışına çıktığı anda ilaç sarfını önleyen özel kilit sistemi içerir. Bir adaptör tüm şırınga tiplerinin kullanımına olanak sağlamaktadır: 1ml ~ 2ml ~ 10ml

Uygulayıcı için Avantajları
Mükemmel ergonomi
Ürün kaybı kesinlikle yok
Kontrol edilebilir enjeksiyon miktarı
Sabit emniyet
Parametrelerin kolay düzenleme
Strelize kılavuzları ve igneler

Hasta için Avantajları
Konfor
Minimum agrı
Tekrarlanabilirlik

Euromi s.a imalat ve tıbbi, dermatogist ve plastik cerrahi malzeme dağıtımında uzmanlaşmış bir Belçika şirketidir.
Şirket 20 yıldan fazla bu sektörde mükemmel bir deneyim ile gelişmektedir. Distribütörler aracılığıyla yaklaşık 30 ülkede faaliyet gösteren Euromi belirtilen standartları karşılar:
ISO 9001
ISO 13485
CE Direktifi 93 42 Ek II ve Ek V

 

img_divider

Neden Mayaform Medikal ?

Mayaform Medikal etik satış kurallarını ilke edinmiş, klinik deneyimli, teknik servis ve hizmet desteğinide birleştirdiği biz çözüm ortağıdır.

Farklıyız, çünkü;
İşimizi severek yapıyoruz. İnandığımız, sonucunu gördüğümüz, denediğimiz teknolojileri sizlere sunuyoruz.
Portföyümüze kazandırdığımız her yeni teknolojiyi sizlerle buluşturma isteği tüm Mayaform ekibini heyecanlandırıyor.
Farklı olanı ve daha iyiyi bulmak için sürekli araştırıyoruz.
Medikal estetik, kozmetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanında yeni olan ne varsa bunları takip edip sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bahane değil, çözüm üretiyoruz:
Sadece cihazı satana kadar değil sonuna kadar her konuda yanınızdayız. Klinik anlamdaki karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm üretiyoruz. Teknik destek konusunda 48 saat içerisinde müdahale 5 iş günü içerisinde çözüm garantisi veriyoruz.
10 yıldan daha fazla süren klinik işletmeciliği yapan iki doktor ve lazer konusunda çalışmış bir fizik mühendisi tarafından kurulmuştur. Profesyonel yöneticileri ve çalışanları olan bir medikal firmayız.
Ne istediğimizi iyi biliyoruz!

  Won Technology ( Kore )
  Euromi ( Belçika )
  Brera ( İtalya )
  Bios ( İtalya)
 Mas Medical ( Kore )
  KASTNER ( Almanya )
  Boive Medikal( Amerika)
 Apolomed( Taiwan )
Mayaform firması medikal estetik sektöründe cihaz ve ekipman ithalatı gerçekleştiren bir firmadır. Firmamız 10 seneyi aşkın süredir var olan klinik tecrübemizin yarattığı kullanıcı beklentisini karşılama becerisi açısından son derece efektif ve sektörde oluşturduğu profesyonellik ve güvenilirlik anlayışının ortak paydasında sektörde hiç olmadığı kadar farklı ve memnuniyet odaklı bir anlayış hedeflemektedir.
Bu cihazla ilgileniyor musunuz?