Tribeam: Leke Tedavisi & Dövme Silme
Tribeam: Leke Tedavisi & Dövme Silme

TRI-BEAM
TRI-BEAM PremiumTM Q-Switch Nd:YAG Lazerler sınıfında 20Hz hız, Double (Bölerek Atış) Pulse, 532nm ve 1064nm fraksiyonel el probu, 532nm KTP, 1064nm, 585nm ve 650nm Pulse Dye dalga boyları, otomatik kalibrasyon ve parallel bağlı 2400 volt çift güç kaynağı ile çalışan tek mevcut sistemdir.

TEDAVİ ALANLARI
Leke Tedavisi
Dövme Silme
Cilt Gençleştirme

Tri Beam Q-Switched Nd-YAG Lazer

Tri Beam Premium ideal hedef ve sonuçlar için mevcut Q-Switched Nd- Yag Lazer Teknolojilere göre ihtiyaçlarınızın fazlasını karşılayan en iyi seçeneklerdir

TRI-BEAM PremiumTM, 20 Hz ile Hızlı Uygulamalar Sağlar

Yenilikçi Lazer Toning - Yoğunlaştırılmış PTP Toning:

  • Daha Hızlı Toning
  • Daha Güvenli Toning
  • Daha Etkili Toning

 

Tribeam Resim 1

 

PTP 1.6 J 20 Hz Maksimum

Tribeam Resim 2

 

Rich - PTPTM Technology: Yoğunlaştırılmış Photo Acoustic Therapy Pulse

Yoğunlaştırılmış – PTPTM Teknolojisi – Foto Akustik Terapi Pals, atış özelliği Tri Beam sisteminin eşsiz bir teknolojisi olupdiğer q-switch cihazları ile karşılaştırıldığında ve yapılan çalışmalarda kliniksel etki olarak en iyi performansı göstermiştir.

PTPTM Teknolojisi – hedeflenen kromoforları paramaparça eder ve foto akustik etkiyi maksimum seviyeye çıkartır. Tri-Beam Premium mevcut en güçlü enerji seviyelerine sahip olup PTPTM Teknolojisi ile daha ileri estetk sonuçları ve hasta memnuniyeti sağlar.

Çift Puls / 20Hz Güçlü ve Yoğunlaştırılmış PTP Toning: Hızlı ve Etkili Tedavi

TRI-BEAM PremiumTM ile yapılan Çift Puls melazma tedavilerinde daha fazla etki yaratırken yan etki risklerini minimize eder.

Tribeam Resim 3

Çift Pulse 1.6 J ile birlikte 20 Hz Maksimum Hız

Düşük Pik Enerji ile 2 Puls: Daha az Hiper/Hipo Pigmentasyon riski ve daha konforlu uygulamalar.

Tribeam Resim 4

Yüksek Güç GN Modu (GEN TechniqueTM) - Max 3500 mJ

TRI-BEAM PremiumTM Zoom HP 1064 GN Modu, Collimated HP 1064 GN Modu ve Fraksiyonel HP 1064 GN Modunda maksimum 3,500 mJ güç kullanır.

Atım genişliği 300μs ve 1064nm dalga boyunda olan özel bir Quasi Long Pulse teknolojisidir. Fonksiyonel olarak selektif fototermoliz yötemi ile pigmentli lezyonlar, termal lifting ve toning yapar. Anlaşılacağı gibi GEN TechniqueTM sadece pigmentli lezyonlar için değil, ayrıca genel cilt gençleştirme, cilt germe ve lifting, gözeneklerin sıkılaştırılması gibi uygulamalar için etkili bir teknolojidir.

PULSE DYE LAZER – 585nm ve 650nm dalgaboylarında olan iki ayrı Pulse Dye Lazer Probu mevcuttur. Bunlar opsiyoneldir. 585 nm.

Gerçek Düz - Top Hat Işını

Işın Profil Kıyaslaması

  • TRI-BEAM PremiumTM riskleri azaltmak için Düz - Top Hat Işın profili uygular
  • Lazer rezonatör en iyi ışın profilini uygulamak için lazer çıkış ışınlarının homojen dağılımını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Tribeam Resim 6

Düz - Top Hat Modu

Tribeam Resim 7

Gaussian Modu

 

Kullanımı Kolay Ara Yüz Dizayn ve Otomatik Parametre Ayar Sistemi

Tribeam Resim 8
Tribeam Resim 9
Tribeam Resim 10
Tribeam Resim 11

 

Tribeam Resim 12

 

Tri Beam kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiş arayüz sistemi kullanır. Otomatik Parametre Ayar Sistemi ile kullanıcının işini kolaylaştırır. Seçilen dalga boyu ve modu, takılan prob veya seçilen spot büyüklüğüne göre tüm parametreleri kendisi ekrana yükler. Kullanıcı isterse manuel olarak güvenli sınırlar içerisinde uygun gördüğü değişiklikleri yapabilir.

Dört Dalga Boyu ile Daha Fazla Endikasyon

532 nm, 585nm, 650nm ve 1064 nm olarak 4 farklı dalga boyu kullanır.

  • Q-Switched - 532 nm ve 1064 nm (ACD)
  • Pulse Dye – 585nm ve 650nm
  • Quasi Long Pulse – 1064 nm

 

Maksimum 20 Hz ile Hızlı Uygulamalar

20 Hz hız ve çift pulse (bölerek atış yapma ) özelliği ile çok hızlı uygulamalar yapar. Teorik olarak çift pulse atış yaptığı için 40 Hz hız.

Tribeam Resim 13
Tribeam Resim 14

 

Paralel Bağlı Çift Güç Kaynağı ile Stabil Performans

Tüm rakiplerinden farklı olarak Tri-Beam sisteminde her biri 1200 Volt olan 2 adet ve birbirine paralel olarak bağlı 2400 Volt değerinde çift güç kaynağı vardır. Diğer rakip sistemlerde her biri 600 Volt olan 2 adet ve birbirine seri olarak bağlı 1200 Volt değerinde güç kaynağı vardır. Tri-Beam bu özelliği ile kullanım sırasında yorulmaz, Gen TechniqueTM adı verilen patentli Quasi Long Pulse modunda rakiplerinden daha güçlü olan 3,5 Joule enerji gücünün kullanılmasını mümkün kılar, enerji dalgalanmaları (Energy Pop-Up) gözlemlenmez ve engellenir.

Tri Beam Çift Güç Kaynağı (Paralel Bağlı)

Tribeam Resim 15

img_divider

Neden Mayaform Medikal ?

Mayaform Medikal etik satış kurallarını ilke edinmiş, klinik deneyimli, teknik servis ve hizmet desteğinide birleştirdiği biz çözüm ortağıdır.

Farklıyız, çünkü;
İşimizi severek yapıyoruz. İnandığımız, sonucunu gördüğümüz, denediğimiz teknolojileri sizlere sunuyoruz.
Portföyümüze kazandırdığımız her yeni teknolojiyi sizlerle buluşturma isteği tüm Mayaform ekibini heyecanlandırıyor.
Farklı olanı ve daha iyiyi bulmak için sürekli araştırıyoruz.
Medikal estetik, kozmetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanında yeni olan ne varsa bunları takip edip sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bahane değil, çözüm üretiyoruz:
Sadece cihazı satana kadar değil sonuna kadar her konuda yanınızdayız. Klinik anlamdaki karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm üretiyoruz. Teknik destek konusunda 48 saat içerisinde müdahale 5 iş günü içerisinde çözüm garantisi veriyoruz.
10 yıldan daha fazla süren klinik işletmeciliği yapan iki doktor ve lazer konusunda çalışmış bir fizik mühendisi tarafından kurulmuştur. Profesyonel yöneticileri ve çalışanları olan bir medikal firmayız.
Ne istediğimizi iyi biliyoruz!  Won Technology ( Kore )
  Euromi ( Belçika )
  Brera ( İtalya )
  Bios ( İtalya)
 Mas Medical ( Kore )
  KASTNER ( Almanya )
  Boive Medikal( Amerika)
 Apolomed( Taiwan )

Mayaform firması medikal estetik sektöründe cihaz ve ekipman ithalatı gerçekleştiren bir firmadır. Firmamız 10 seneyi aşkın süredir var olan klinik tecrübemizin yarattığı kullanıcı beklentisini karşılama becerisi açısından son derece efektif ve sektörde oluşturduğu profesyonellik ve güvenilirlik anlayışının ortak paydasında sektörde hiç olmadığı kadar farklı ve memnuniyet odaklı bir anlayış hedeflemektedir.

Bu cihazla ilgileniyor musunuz?